AppController :: influencer
Request
GET Parameters
No GET parameters
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\AppController::influencer" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "app_influencer" |
| _route_params | [ "slug" => "lea-elui" ] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _stopwatch_token | "106446" |
| slug | "lea-elui" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br" |
| cdn-loop | "cloudflare; loops=1" |
| cf-connecting-ip | "216.73.216.150" |
| cf-ipcountry | "US" |
| cf-ray | "9e6b57e68c9f8305-CMH" |
| cf-visitor | "{"scheme":"https"}" |
| connection | "Keep-Alive" |
| content-length | "" |
| content-type | "" |
| host | "share-nude.com" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; [email protected])" |
| x-forwarded-for | "216.73.216.150" |
| x-forwarded-proto | "https" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Fri, 03 Apr 2026 21:59:57 GMT" |
| x-debug-token | "74473d" |
Cookies
Request Cookies
No request cookies
Response Cookies
No response cookies
Session 1
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Session Usage
1
Usages
Stateless check enabled
| Usage |
|---|
Symfony\Component\Security\Core\Authentication\Token\Storage\UsageTrackingTokenStorage:44
[
[
"file" => "/var/www/sharenude/vendor/symfony/security-core/Authentication/Token/Storage/UsageTrackingTokenStorage.php"
"line" => 44
"function" => "getMetadataBag"
"class" => "Symfony\Component\HttpFoundation\Session\Session"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/sharenude/vendor/symfony/twig-bridge/AppVariable.php"
"line" => 82
"function" => "getToken"
"class" => "Symfony\Component\Security\Core\Authentication\Token\Storage\UsageTrackingTokenStorage"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/sharenude/vendor/twig/twig/src/Extension/CoreExtension.php"
"line" => 1637
"function" => "getUser"
"class" => "Symfony\Bridge\Twig\AppVariable"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/sharenude/var/cache/dev/twig/d7/d79b4c954e9fc43a9058c7286fbfa2eb62eff917ba1b9a74fc0a91947a4f1ce4.php"
"line" => 254
"function" => "twig_get_attribute"
]
[
"file" => "/var/www/sharenude/vendor/twig/twig/src/Template.php"
"line" => 394
"function" => "doDisplay"
"class" => "__TwigTemplate_fa7d5f699a9c370d68a82cbf82e469576be673290c5a0e0cd29546064d49f1b2"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/sharenude/vendor/twig/twig/src/Template.php"
"line" => 367
"function" => "displayWithErrorHandling"
"class" => "Twig\Template"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/sharenude/var/cache/dev/twig/1f/1f987c39bddffb5e1396abf03dda5eb0deb14b50a4d737f7f27861d53310d160.php"
"line" => 51
"function" => "display"
"class" => "Twig\Template"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/sharenude/vendor/twig/twig/src/Template.php"
"line" => 394
"function" => "doDisplay"
"class" => "__TwigTemplate_7acafc2e426a17d42cf196b76932b8a9a38fc7fe4c5aef0a00132d660352f2c0"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/sharenude/vendor/twig/twig/src/Template.php"
"line" => 367
"function" => "displayWithErrorHandling"
"class" => "Twig\Template"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/sharenude/vendor/twig/twig/src/Template.php"
"line" => 379
"function" => "display"
"class" => "Twig\Template"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/sharenude/vendor/twig/twig/src/TemplateWrapper.php"
"line" => 40
"function" => "render"
"class" => "Twig\Template"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/sharenude/vendor/twig/twig/src/Environment.php"
"line" => 280
"function" => "render"
"class" => "Twig\TemplateWrapper"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/sharenude/vendor/symfony/framework-bundle/Controller/AbstractController.php"
"line" => 258
"function" => "render"
"class" => "Twig\Environment"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/sharenude/vendor/symfony/framework-bundle/Controller/AbstractController.php"
"line" => 266
"function" => "renderView"
"class" => "Symfony\Bundle\FrameworkBundle\Controller\AbstractController"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/sharenude/src/Controller/AppController.php"
"line" => 142
"function" => "render"
"class" => "Symfony\Bundle\FrameworkBundle\Controller\AbstractController"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/sharenude/vendor/symfony/http-kernel/HttpKernel.php"
"line" => 163
"function" => "influencer"
"class" => "App\Controller\AppController"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/sharenude/vendor/symfony/http-kernel/HttpKernel.php"
"line" => 75
"function" => "handleRaw"
"class" => "Symfony\Component\HttpKernel\HttpKernel"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/sharenude/vendor/symfony/http-kernel/Kernel.php"
"line" => 202
"function" => "handle"
"class" => "Symfony\Component\HttpKernel\HttpKernel"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/sharenude/vendor/symfony/runtime/Runner/Symfony/HttpKernelRunner.php"
"line" => 35
"function" => "handle"
"class" => "Symfony\Component\HttpKernel\Kernel"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/sharenude/vendor/autoload_runtime.php"
"line" => 35
"function" => "run"
"class" => "Symfony\Component\Runtime\Runner\Symfony\HttpKernelRunner"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/sharenude/public/index.php"
"line" => 5
"args" => [
"/var/www/sharenude/vendor/autoload_runtime.php"
]
"function" => "require_once"
]
]
|
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "f4062eb9899de7ceef7325ae3c6eba11" |
| DATABASE_URL | "mysql://avnadmin:[email protected]:16720/defaultdb?ssl-mode=REQUIRED" |
| GOOGLE_RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfULVgjAAAAAFkfvmVT7LvkwAdS0TlMhQ5hSOJC" |
| GOOGLE_RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfULVgjAAAAACcu01eQNqOjX2vXQOfkPzP-GhC5" |
| MAILER_DSN | "smtp://[email protected]:[email protected]:587" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/var/www/sharenude/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/var/www" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br" |
| HTTP_CDN_LOOP | "cloudflare; loops=1" |
| HTTP_CF_CONNECTING_IP | "216.73.216.150" |
| HTTP_CF_IPCOUNTRY | "US" |
| HTTP_CF_RAY | "9e6b57e68c9f8305-CMH" |
| HTTP_CF_VISITOR | "{"scheme":"https"}" |
| HTTP_CONNECTION | "Keep-Alive" |
| HTTP_HOST | "share-nude.com" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; [email protected])" |
| HTTP_X_FORWARDED_FOR | "216.73.216.150" |
| HTTP_X_FORWARDED_PROTO | "https" |
| PATH_INFO | "" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "104.23.243.121" |
| REMOTE_PORT | "10337" |
| REMOTE_USER | "" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1775253597 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1775253597.5279 |
| REQUEST_URI | "/i/lea-elui" |
| SCRIPT_FILENAME | "/var/www/sharenude/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "185.224.83.48" |
| SERVER_NAME | "share-nude.com" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.18.0" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DATABASE_URL,MAILER_DSN,GOOGLE_RECAPTCHA_SITE_KEY,GOOGLE_RECAPTCHA_SECRET_KEY" |
| USER | "www-data" |