AppController :: loadMoreInfluencer
Request
GET Parameters
No GET parameters
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\AppController::loadMoreInfluencer" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _remove_csp_headers | true |
| _route | "load_more_influencer" |
| _route_params | [ "slug" => "y6uandm3" "page" => "0" ] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _stopwatch_token | "65159b" |
| page | "0" |
| slug | "y6uandm3" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br" |
| accept-language | "fr-FR,fr;q=0.9" |
| cdn-loop | "cloudflare; loops=1" |
| cf-connecting-ip | "2a01:cb18:1152:bf00:65ed:c673:7404:2bd7" |
| cf-ipcountry | "FR" |
| cf-ray | "9e6b2fd20a4b3c99-CDG" |
| cf-visitor | "{"scheme":"https"}" |
| connection | "Keep-Alive" |
| content-length | "" |
| content-type | "" |
| cookie | "_ga_ZYS2ED6B74=GS2.1.s1775251861$o2$g1$t1775251951$j34$l0$h0; _ga=GA1.1.1874127316.1775116187; PHPSESSID=6sg3qbcrf1sk4d5dgutj1us64v; cf_clearance=VqeGV_P1TwWaMhWoJU2DCaxU4ZPAEGxYYDvmjwyp8Sc-1775251865-1.2.1.1-VX7.OTfv4Tl50MvJzggQCGDWvFMINV05GyxvR5zWIwg2378psUw9TwkO5.ob9Q4oKA2s.DWqHt1SvY.aHi3la3oNlYdli_KxAa5bsMUt9KLQjLECdfWQQsJ4_PERekow5mr4qJDE3s3.Oo2tBWz548a.Pc6qqToG27Gj51Gxl40ytMZrtXBm6cyAKz7k_P.0fZE2CT7Y4INKTIptvUzGx_76wu2LoksGfjbLhey1J_geV6MjqJ1PPqikAnp66_Is5Vzk1nkiljNRofnJ1.BPq.xFoxy6FwvkfaB6EIWOKx7VmgTSrI6seckIO9RomHnA4qeGRGT7a6JdQwcSQyJ1lA" |
| host | "share-nude.com" |
| priority | "u=3, i" |
| referer | "https://share-nude.com/i/y0uandm3" |
| sec-fetch-dest | "empty" |
| sec-fetch-mode | "cors" |
| sec-fetch-site | "same-origin" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 (iPhone; CPU iPhone OS 18_6_2 like Mac OS X) AppleWebKit/605.1.15 (KHTML, like Gecko) Version/18.6 Mobile/15E148 Safari/604.1" |
| x-forwarded-for | "2a01:cb18:1152:bf00:65ed:c673:7404:2bd7" |
| x-forwarded-proto | "https" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Fri, 03 Apr 2026 21:32:35 GMT" |
| x-debug-exception | "App%5CEntity%5CInfluencer%20object%20not%20found%20by%20the%20%40ParamConverter%20annotation." |
| x-debug-exception-file | "%2Fvar%2Fwww%2Fsharenude%2Fvendor%2Fsensio%2Fframework-extra-bundle%2Fsrc%2FRequest%2FParamConverter%2FDoctrineParamConverter.php:107" |
| x-debug-token | "517aa4" |
| x-debug-token-link | "https://share-nude.com/_profiler/964b57" |
| x-previous-debug-token | "964b57" |
| x-robots-tag | "noindex" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "6sg3qbcrf1sk4d5dgutj1us64v" |
| _ga | "GA1.1.1874127316.1775116187" |
| _ga_ZYS2ED6B74 | "GS2.1.s1775251861$o2$g1$t1775251951$j34$l0$h0" |
| cf_clearance | "VqeGV_P1TwWaMhWoJU2DCaxU4ZPAEGxYYDvmjwyp8Sc-1775251865-1.2.1.1-VX7.OTfv4Tl50MvJzggQCGDWvFMINV05GyxvR5zWIwg2378psUw9TwkO5.ob9Q4oKA2s.DWqHt1SvY.aHi3la3oNlYdli_KxAa5bsMUt9KLQjLECdfWQQsJ4_PERekow5mr4qJDE3s3.Oo2tBWz548a.Pc6qqToG27Gj51Gxl40ytMZrtXBm6cyAKz7k_P.0fZE2CT7Y4INKTIptvUzGx_76wu2LoksGfjbLhey1J_geV6MjqJ1PPqikAnp66_Is5Vzk1nkiljNRofnJ1.BPq.xFoxy6FwvkfaB6EIWOKx7VmgTSrI6seckIO9RomHnA4qeGRGT7a6JdQwcSQyJ1lA" |
Response Cookies
No response cookies
Session 1
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Fri, 03 Apr 26 21:31:54 +0000" |
| Last used | "Fri, 03 Apr 26 21:32:35 +0000" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-comment | "LHnMuH-n7bUste_Qp5RtC289Bbp_p1Q_KY7DS-T7PAk" |
Session Usage
1
Usages
Stateless check enabled
| Usage |
|---|
Symfony\Component\Security\Http\Firewall\ContextListener:195
[
[
"file" => "/var/www/sharenude/vendor/symfony/security-http/Firewall/ContextListener.php"
"line" => 195
"function" => "remove"
"class" => "Symfony\Component\HttpFoundation\Session\Session"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/sharenude/vendor/symfony/event-dispatcher/Debug/WrappedListener.php"
"line" => 118
"function" => "onKernelResponse"
"class" => "Symfony\Component\Security\Http\Firewall\ContextListener"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/sharenude/vendor/symfony/event-dispatcher/EventDispatcher.php"
"line" => 230
"function" => "__invoke"
"class" => "Symfony\Component\EventDispatcher\Debug\WrappedListener"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/sharenude/vendor/symfony/event-dispatcher/EventDispatcher.php"
"line" => 59
"function" => "callListeners"
"class" => "Symfony\Component\EventDispatcher\EventDispatcher"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/sharenude/vendor/symfony/event-dispatcher/Debug/TraceableEventDispatcher.php"
"line" => 154
"function" => "dispatch"
"class" => "Symfony\Component\EventDispatcher\EventDispatcher"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/sharenude/vendor/symfony/http-kernel/HttpKernel.php"
"line" => 196
"function" => "dispatch"
"class" => "Symfony\Component\EventDispatcher\Debug\TraceableEventDispatcher"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/sharenude/vendor/symfony/http-kernel/HttpKernel.php"
"line" => 249
"function" => "filterResponse"
"class" => "Symfony\Component\HttpKernel\HttpKernel"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/sharenude/vendor/symfony/http-kernel/HttpKernel.php"
"line" => 86
"function" => "handleThrowable"
"class" => "Symfony\Component\HttpKernel\HttpKernel"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/sharenude/vendor/symfony/http-kernel/Kernel.php"
"line" => 202
"function" => "handle"
"class" => "Symfony\Component\HttpKernel\HttpKernel"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/sharenude/vendor/symfony/runtime/Runner/Symfony/HttpKernelRunner.php"
"line" => 35
"function" => "handle"
"class" => "Symfony\Component\HttpKernel\Kernel"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/sharenude/vendor/autoload_runtime.php"
"line" => 35
"function" => "run"
"class" => "Symfony\Component\Runtime\Runner\Symfony\HttpKernelRunner"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/sharenude/public/index.php"
"line" => 5
"args" => [
"/var/www/sharenude/vendor/autoload_runtime.php"
]
"function" => "require_once"
]
]
|
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "f4062eb9899de7ceef7325ae3c6eba11" |
| DATABASE_URL | "mysql://avnadmin:[email protected]:16720/defaultdb?ssl-mode=REQUIRED" |
| GOOGLE_RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfULVgjAAAAAFkfvmVT7LvkwAdS0TlMhQ5hSOJC" |
| GOOGLE_RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfULVgjAAAAACcu01eQNqOjX2vXQOfkPzP-GhC5" |
| MAILER_DSN | "smtp://[email protected]:[email protected]:587" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/var/www/sharenude/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/var/www" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br" |
| HTTP_ACCEPT_LANGUAGE | "fr-FR,fr;q=0.9" |
| HTTP_CDN_LOOP | "cloudflare; loops=1" |
| HTTP_CF_CONNECTING_IP | "2a01:cb18:1152:bf00:65ed:c673:7404:2bd7" |
| HTTP_CF_IPCOUNTRY | "FR" |
| HTTP_CF_RAY | "9e6b2fd20a4b3c99-CDG" |
| HTTP_CF_VISITOR | "{"scheme":"https"}" |
| HTTP_CONNECTION | "Keep-Alive" |
| HTTP_COOKIE | "_ga_ZYS2ED6B74=GS2.1.s1775251861$o2$g1$t1775251951$j34$l0$h0; _ga=GA1.1.1874127316.1775116187; PHPSESSID=6sg3qbcrf1sk4d5dgutj1us64v; cf_clearance=VqeGV_P1TwWaMhWoJU2DCaxU4ZPAEGxYYDvmjwyp8Sc-1775251865-1.2.1.1-VX7.OTfv4Tl50MvJzggQCGDWvFMINV05GyxvR5zWIwg2378psUw9TwkO5.ob9Q4oKA2s.DWqHt1SvY.aHi3la3oNlYdli_KxAa5bsMUt9KLQjLECdfWQQsJ4_PERekow5mr4qJDE3s3.Oo2tBWz548a.Pc6qqToG27Gj51Gxl40ytMZrtXBm6cyAKz7k_P.0fZE2CT7Y4INKTIptvUzGx_76wu2LoksGfjbLhey1J_geV6MjqJ1PPqikAnp66_Is5Vzk1nkiljNRofnJ1.BPq.xFoxy6FwvkfaB6EIWOKx7VmgTSrI6seckIO9RomHnA4qeGRGT7a6JdQwcSQyJ1lA" |
| HTTP_HOST | "share-nude.com" |
| HTTP_PRIORITY | "u=3, i" |
| HTTP_REFERER | "https://share-nude.com/i/y0uandm3" |
| HTTP_SEC_FETCH_DEST | "empty" |
| HTTP_SEC_FETCH_MODE | "cors" |
| HTTP_SEC_FETCH_SITE | "same-origin" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 (iPhone; CPU iPhone OS 18_6_2 like Mac OS X) AppleWebKit/605.1.15 (KHTML, like Gecko) Version/18.6 Mobile/15E148 Safari/604.1" |
| HTTP_X_FORWARDED_FOR | "2a01:cb18:1152:bf00:65ed:c673:7404:2bd7" |
| HTTP_X_FORWARDED_PROTO | "https" |
| PATH_INFO | "" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "172.71.135.55" |
| REMOTE_PORT | "13044" |
| REMOTE_USER | "" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1775251955 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1775251955.5401 |
| REQUEST_URI | "/load-more-influencer/y6uandm3/0" |
| SCRIPT_FILENAME | "/var/www/sharenude/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "185.224.83.48" |
| SERVER_NAME | "share-nude.com" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.18.0" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DATABASE_URL,MAILER_DSN,GOOGLE_RECAPTCHA_SITE_KEY,GOOGLE_RECAPTCHA_SECRET_KEY" |
| USER | "www-data" |