AppController :: loadMoreVideos
Request
GET Parameters
| Key | Value |
|---|---|
| direction | "DESC" |
| sort | "v.created_at" |
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _access_control_attributes | null |
| _controller | "App\Controller\AppController::loadMoreVideos" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "load_more_videos" |
| _route_params | [ "page" => "2" ] |
| _stopwatch_token | "b21992" |
| page | "2" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br" |
| accept-language | "fr-FR,fr;q=0.9" |
| cdn-loop | "cloudflare; loops=1" |
| cf-connecting-ip | "2a02:a03f:c9f5:1601:c422:cd0b:a682:a180" |
| cf-ipcountry | "BE" |
| cf-ray | "9e6c2aef1cb2985a-BRU" |
| cf-visitor | "{"scheme":"https"}" |
| connection | "Keep-Alive" |
| content-length | "" |
| content-type | "" |
| cookie | "cf_clearance=EZ12oMRqGmkxDDEfaNKnEP5SgA.ooNKsD_CxZlgPq8o-1775262197-1.2.1.1-hLXXgkS2pF5UOGpdvB42acIRh8j9uYcPquxpD0BGI.CdedlV.pCSs7e7wzPujuLz.v6lxHRU8RHrA9HGJtXtxnQ6xgoI21bcsW0Iey27tvbv_T64vDDoA3QvabEFc3j5JSHiBW2DkuWi6H8cTbp_HW3___W46IOt9hOFbnuZ.g0j8jhAW5giAhxrQ3YjSJfdXgP_8ByJKw2s7tr5Ufumo7DGzzT6UW.CeFb0aQIAjuwSOoMAHBwbV41ogY19l5CaBl9oxrAtDF3nyo9aPWEY2ogZGFJsDEM3RKCMUbXv7nruszfZODbehhMk6xenojIyxa2zjtzLfUUS9Kf4B.J0lw" |
| host | "share-nude.com" |
| priority | "u=3, i" |
| referer | "https://share-nude.com/" |
| sec-fetch-dest | "empty" |
| sec-fetch-mode | "cors" |
| sec-fetch-site | "same-origin" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 (iPhone; CPU iPhone OS 18_7 like Mac OS X) AppleWebKit/605.1.15 (KHTML, like Gecko) Version/26.3 Mobile/15E148 Safari/604.1" |
| x-forwarded-for | "2a02:a03f:c9f5:1601:c422:cd0b:a682:a180" |
| x-forwarded-proto | "https" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Sat, 04 Apr 2026 00:24:01 GMT" |
| x-debug-token | "550cfe" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| cf_clearance | "EZ12oMRqGmkxDDEfaNKnEP5SgA.ooNKsD_CxZlgPq8o-1775262197-1.2.1.1-hLXXgkS2pF5UOGpdvB42acIRh8j9uYcPquxpD0BGI.CdedlV.pCSs7e7wzPujuLz.v6lxHRU8RHrA9HGJtXtxnQ6xgoI21bcsW0Iey27tvbv_T64vDDoA3QvabEFc3j5JSHiBW2DkuWi6H8cTbp_HW3___W46IOt9hOFbnuZ.g0j8jhAW5giAhxrQ3YjSJfdXgP_8ByJKw2s7tr5Ufumo7DGzzT6UW.CeFb0aQIAjuwSOoMAHBwbV41ogY19l5CaBl9oxrAtDF3nyo9aPWEY2ogZGFJsDEM3RKCMUbXv7nruszfZODbehhMk6xenojIyxa2zjtzLfUUS9Kf4B.J0lw" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "f4062eb9899de7ceef7325ae3c6eba11" |
| DATABASE_URL | "mysql://avnadmin:[email protected]:16720/defaultdb?ssl-mode=REQUIRED" |
| GOOGLE_RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfULVgjAAAAAFkfvmVT7LvkwAdS0TlMhQ5hSOJC" |
| GOOGLE_RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfULVgjAAAAACcu01eQNqOjX2vXQOfkPzP-GhC5" |
| MAILER_DSN | "smtp://[email protected]:[email protected]:587" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/var/www/sharenude/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/var/www" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br" |
| HTTP_ACCEPT_LANGUAGE | "fr-FR,fr;q=0.9" |
| HTTP_CDN_LOOP | "cloudflare; loops=1" |
| HTTP_CF_CONNECTING_IP | "2a02:a03f:c9f5:1601:c422:cd0b:a682:a180" |
| HTTP_CF_IPCOUNTRY | "BE" |
| HTTP_CF_RAY | "9e6c2aef1cb2985a-BRU" |
| HTTP_CF_VISITOR | "{"scheme":"https"}" |
| HTTP_CONNECTION | "Keep-Alive" |
| HTTP_COOKIE | "cf_clearance=EZ12oMRqGmkxDDEfaNKnEP5SgA.ooNKsD_CxZlgPq8o-1775262197-1.2.1.1-hLXXgkS2pF5UOGpdvB42acIRh8j9uYcPquxpD0BGI.CdedlV.pCSs7e7wzPujuLz.v6lxHRU8RHrA9HGJtXtxnQ6xgoI21bcsW0Iey27tvbv_T64vDDoA3QvabEFc3j5JSHiBW2DkuWi6H8cTbp_HW3___W46IOt9hOFbnuZ.g0j8jhAW5giAhxrQ3YjSJfdXgP_8ByJKw2s7tr5Ufumo7DGzzT6UW.CeFb0aQIAjuwSOoMAHBwbV41ogY19l5CaBl9oxrAtDF3nyo9aPWEY2ogZGFJsDEM3RKCMUbXv7nruszfZODbehhMk6xenojIyxa2zjtzLfUUS9Kf4B.J0lw" |
| HTTP_HOST | "share-nude.com" |
| HTTP_PRIORITY | "u=3, i" |
| HTTP_REFERER | "https://share-nude.com/" |
| HTTP_SEC_FETCH_DEST | "empty" |
| HTTP_SEC_FETCH_MODE | "cors" |
| HTTP_SEC_FETCH_SITE | "same-origin" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 (iPhone; CPU iPhone OS 18_7 like Mac OS X) AppleWebKit/605.1.15 (KHTML, like Gecko) Version/26.3 Mobile/15E148 Safari/604.1" |
| HTTP_X_FORWARDED_FOR | "2a02:a03f:c9f5:1601:c422:cd0b:a682:a180" |
| HTTP_X_FORWARDED_PROTO | "https" |
| PATH_INFO | "" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "104.23.241.39" |
| REMOTE_PORT | "10080" |
| REMOTE_USER | "" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1775262241 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1775262241.1489 |
| REQUEST_URI | "/load-more-videos/2" |
| SCRIPT_FILENAME | "/var/www/sharenude/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "185.224.83.48" |
| SERVER_NAME | "share-nude.com" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.18.0" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DATABASE_URL,MAILER_DSN,GOOGLE_RECAPTCHA_SITE_KEY,GOOGLE_RECAPTCHA_SECRET_KEY" |
| USER | "www-data" |