AppController :: loadMoreInfluencer
Request
GET Parameters
No GET parameters
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _access_control_attributes | null |
| _controller | "App\Controller\AppController::loadMoreInfluencer" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "load_more_influencer" |
| _route_params | [ "slug" => "kriplusfort" "page" => "2" ] |
| _stopwatch_token | "56fb26" |
| influencer | App\Entity\Influencer {#704 -id: 1754 -name: "Kriplusfort" -description: null -slug: "kriplusfort" -age: null -country: null -instagram: null -onlyfans: null -mym: null -created_at: DateTimeImmutable @1679040925 {#698 : 2023-03-17 08:15:25.0 UTC (+00:00) } -updated_at: DateTime @1679040925 {#673 : 2023-03-17 08:15:25.0 UTC (+00:00) } -photos: Doctrine\ORM\PersistentCollection {#706 …} -main_photo: Proxies\__CG__\App\Entity\Photo {#747 …} -actif: true -chaturbate: null -stripchat: null -influencerFollowers: Doctrine\ORM\PersistentCollection {#718 …} -comments: Doctrine\ORM\PersistentCollection {#776 …} -videos: Doctrine\ORM\PersistentCollection {#828 …} -fansly: null -patreon: null -swame: null } |
| page | "2" |
| slug | "kriplusfort" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br" |
| accept-language | "fr-FR,fr;q=0.9" |
| cdn-loop | "cloudflare; loops=1" |
| cf-connecting-ip | "57.129.1.203" |
| cf-ipcountry | "DE" |
| cf-ray | "9e6e47140f813a90-FRA" |
| cf-visitor | "{"scheme":"https"}" |
| connection | "Keep-Alive" |
| content-length | "" |
| content-type | "" |
| cookie | "_ga_ZYS2ED6B74=GS2.1.s1775283662$o1$g0$t1775283662$j60$l0$h0; _ga=GA1.1.1888013754.1775283663" |
| host | "share-nude.com" |
| priority | "u=1, i" |
| referer | "https://share-nude.com/i/kriplusfort" |
| sec-ch-ua | ""Chromium";v="146", "Not-A.Brand";v="24", "Google Chrome";v="146"" |
| sec-ch-ua-mobile | "?1" |
| sec-ch-ua-platform | ""Android"" |
| sec-fetch-dest | "empty" |
| sec-fetch-mode | "cors" |
| sec-fetch-site | "same-origin" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 (Linux; Android 10; K) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/146.0.0.0 Mobile Safari/537.36" |
| x-forwarded-for | "57.129.1.203" |
| x-forwarded-proto | "https" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Sat, 04 Apr 2026 06:32:45 GMT" |
| x-debug-token | "01df7a" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| _ga | "GA1.1.1888013754.1775283663" |
| _ga_ZYS2ED6B74 | "GS2.1.s1775283662$o1$g0$t1775283662$j60$l0$h0" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "f4062eb9899de7ceef7325ae3c6eba11" |
| DATABASE_URL | "mysql://avnadmin:[email protected]:16720/defaultdb?ssl-mode=REQUIRED" |
| GOOGLE_RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfULVgjAAAAAFkfvmVT7LvkwAdS0TlMhQ5hSOJC" |
| GOOGLE_RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfULVgjAAAAACcu01eQNqOjX2vXQOfkPzP-GhC5" |
| MAILER_DSN | "smtp://[email protected]:[email protected]:587" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/var/www/sharenude/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/var/www" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br" |
| HTTP_ACCEPT_LANGUAGE | "fr-FR,fr;q=0.9" |
| HTTP_CDN_LOOP | "cloudflare; loops=1" |
| HTTP_CF_CONNECTING_IP | "57.129.1.203" |
| HTTP_CF_IPCOUNTRY | "DE" |
| HTTP_CF_RAY | "9e6e47140f813a90-FRA" |
| HTTP_CF_VISITOR | "{"scheme":"https"}" |
| HTTP_CONNECTION | "Keep-Alive" |
| HTTP_COOKIE | "_ga_ZYS2ED6B74=GS2.1.s1775283662$o1$g0$t1775283662$j60$l0$h0; _ga=GA1.1.1888013754.1775283663" |
| HTTP_HOST | "share-nude.com" |
| HTTP_PRIORITY | "u=1, i" |
| HTTP_REFERER | "https://share-nude.com/i/kriplusfort" |
| HTTP_SEC_CH_UA | ""Chromium";v="146", "Not-A.Brand";v="24", "Google Chrome";v="146"" |
| HTTP_SEC_CH_UA_MOBILE | "?1" |
| HTTP_SEC_CH_UA_PLATFORM | ""Android"" |
| HTTP_SEC_FETCH_DEST | "empty" |
| HTTP_SEC_FETCH_MODE | "cors" |
| HTTP_SEC_FETCH_SITE | "same-origin" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 (Linux; Android 10; K) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/146.0.0.0 Mobile Safari/537.36" |
| HTTP_X_FORWARDED_FOR | "57.129.1.203" |
| HTTP_X_FORWARDED_PROTO | "https" |
| PATH_INFO | "" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "162.158.94.245" |
| REMOTE_PORT | "12226" |
| REMOTE_USER | "" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1775284365 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1775284365.4956 |
| REQUEST_URI | "/load-more-influencer/kriplusfort/2" |
| SCRIPT_FILENAME | "/var/www/sharenude/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "185.224.83.48" |
| SERVER_NAME | "share-nude.com" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.18.0" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DATABASE_URL,MAILER_DSN,GOOGLE_RECAPTCHA_SITE_KEY,GOOGLE_RECAPTCHA_SECRET_KEY" |
| USER | "www-data" |