AppController :: loadMoreInfluencerVideos
Request
GET Parameters
| Key | Value |
|---|---|
| influencer | "1827" |
| video | "6619" |
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _access_control_attributes | null |
| _controller | "App\Controller\AppController::loadMoreInfluencerVideos" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "load_more_influencer_videos" |
| _route_params | [ "page" => "1" ] |
| _stopwatch_token | "1528bc" |
| page | "1" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br" |
| accept-language | "en,en-US;q=0.9" |
| cdn-loop | "cloudflare; loops=1" |
| cf-connecting-ip | "202.46.62.67" |
| cf-ipcountry | "CN" |
| cf-ray | "9e6d289a0e339ed4-HKG" |
| cf-visitor | "{"scheme":"https"}" |
| connection | "Keep-Alive" |
| content-length | "" |
| content-type | "" |
| cookie | "PHPSESSID=rfo3csifd53iseeu1vdsho740j; _ga_ZYS2ED6B74=GS2.1.s1775272626$o1$g0$t1775272626$j60$l0$h0; _ga=GA1.1.1735454870.1775272627" |
| host | "share-nude.com" |
| referer | "https://share-nude.com/index.php/v/enn/6619" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/133.0.6943.141 Safari/537.36" |
| x-forwarded-for | "202.46.62.67" |
| x-forwarded-proto | "https" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Sat, 04 Apr 2026 03:17:11 GMT" |
| x-debug-token | "6e1c0c" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "rfo3csifd53iseeu1vdsho740j" |
| _ga | "GA1.1.1735454870.1775272627" |
| _ga_ZYS2ED6B74 | "GS2.1.s1775272626$o1$g0$t1775272626$j60$l0$h0" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "f4062eb9899de7ceef7325ae3c6eba11" |
| DATABASE_URL | "mysql://avnadmin:[email protected]:16720/defaultdb?ssl-mode=REQUIRED" |
| GOOGLE_RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfULVgjAAAAAFkfvmVT7LvkwAdS0TlMhQ5hSOJC" |
| GOOGLE_RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfULVgjAAAAACcu01eQNqOjX2vXQOfkPzP-GhC5" |
| MAILER_DSN | "smtp://[email protected]:[email protected]:587" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/var/www/sharenude/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/var/www" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br" |
| HTTP_ACCEPT_LANGUAGE | "en,en-US;q=0.9" |
| HTTP_CDN_LOOP | "cloudflare; loops=1" |
| HTTP_CF_CONNECTING_IP | "202.46.62.67" |
| HTTP_CF_IPCOUNTRY | "CN" |
| HTTP_CF_RAY | "9e6d289a0e339ed4-HKG" |
| HTTP_CF_VISITOR | "{"scheme":"https"}" |
| HTTP_CONNECTION | "Keep-Alive" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=rfo3csifd53iseeu1vdsho740j; _ga_ZYS2ED6B74=GS2.1.s1775272626$o1$g0$t1775272626$j60$l0$h0; _ga=GA1.1.1735454870.1775272627" |
| HTTP_HOST | "share-nude.com" |
| HTTP_REFERER | "https://share-nude.com/index.php/v/enn/6619" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/133.0.6943.141 Safari/537.36" |
| HTTP_X_FORWARDED_FOR | "202.46.62.67" |
| HTTP_X_FORWARDED_PROTO | "https" |
| PATH_INFO | "" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "influencer=1827&video=6619" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "172.68.211.117" |
| REMOTE_PORT | "10337" |
| REMOTE_USER | "" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1775272631 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1775272631.481 |
| REQUEST_URI | "/load-more-influencer-videos/1?influencer=1827&video=6619" |
| SCRIPT_FILENAME | "/var/www/sharenude/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "185.224.83.48" |
| SERVER_NAME | "share-nude.com" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.18.0" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DATABASE_URL,MAILER_DSN,GOOGLE_RECAPTCHA_SITE_KEY,GOOGLE_RECAPTCHA_SECRET_KEY" |
| USER | "www-data" |