AppController :: loadMoreInfluencer
Request
GET Parameters
No GET parameters
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _access_control_attributes | null |
| _controller | "App\Controller\AppController::loadMoreInfluencer" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "load_more_influencer" |
| _route_params | [ "slug" => "itsbelluccii" "page" => "2" ] |
| _stopwatch_token | "0030b7" |
| influencer | App\Entity\Influencer {#704 -id: 6698 -name: "Itsbelluccii" -description: "Itsbelluccii has exclusive nude content on MYM. Her leaked photos, intimate videos, and private content are popular among fans. Itsbellucci's exclusive nude photos and premium videos are available. Find all her exclusive nude photos and videos for free on Share-Nude." -slug: "itsbelluccii" -age: null -country: null -instagram: null -onlyfans: null -mym: null -created_at: DateTimeImmutable @1765737832 {#698 : 2025-12-14 18:43:52.0 UTC (+00:00) } -updated_at: DateTime @1765737832 {#673 : 2025-12-14 18:43:52.0 UTC (+00:00) } -photos: Doctrine\ORM\PersistentCollection {#706 …} -main_photo: null -actif: true -chaturbate: null -stripchat: null -influencerFollowers: Doctrine\ORM\PersistentCollection {#726 …} -comments: Doctrine\ORM\PersistentCollection {#766 …} -videos: Doctrine\ORM\PersistentCollection {#818 …} -fansly: null -patreon: null -swame: null } |
| page | "2" |
| slug | "itsbelluccii" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br" |
| accept-language | "fr-FR,fr;q=0.9,en-US;q=0.8,en;q=0.7" |
| cdn-loop | "cloudflare; loops=1" |
| cf-connecting-ip | "45.82.64.233" |
| cf-ipcountry | "NL" |
| cf-ray | "9e6c2a520f031606-AMS" |
| cf-visitor | "{"scheme":"https"}" |
| connection | "Keep-Alive" |
| content-length | "" |
| content-type | "" |
| cookie | "_ga=GA1.1.1787118046.1774617611; _ga_GX0FLQH21P=GS2.1.s1775226977$o1$g1$t1775227089$j60$l0$h0; _ga_GNNEVV0LWJ=GS2.1.s1775226978$o1$g1$t1775227090$j60$l0$h0; PHPSESSID=epu415qq3k4gk3kt64q8hf1tjr; _ga_ZYS2ED6B74=GS2.1.s1775261698$o5$g1$t1775262215$j10$l0$h0" |
| host | "share-nude.com" |
| priority | "u=1, i" |
| referer | "https://share-nude.com/i/itsbelluccii" |
| sec-ch-ua | ""Chromium";v="146", "Not-A.Brand";v="24", "Android WebView";v="146"" |
| sec-ch-ua-mobile | "?1" |
| sec-ch-ua-platform | ""Android"" |
| sec-fetch-dest | "empty" |
| sec-fetch-mode | "cors" |
| sec-fetch-site | "same-origin" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 (Linux; U; Android 14; en-us; 23021RAA2Y Build/JOP24G) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Version/4.0 Chrome/86.0.4240.198 Mobile Safari/537.36" |
| x-forwarded-for | "45.82.64.233" |
| x-forwarded-proto | "https" |
| x-php-ob-level | "1" |
| x-requested-with | "video.downloader.videodownloader" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Sat, 04 Apr 2026 00:23:36 GMT" |
| x-debug-token | "24d167" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "epu415qq3k4gk3kt64q8hf1tjr" |
| _ga | "GA1.1.1787118046.1774617611" |
| _ga_GNNEVV0LWJ | "GS2.1.s1775226978$o1$g1$t1775227090$j60$l0$h0" |
| _ga_GX0FLQH21P | "GS2.1.s1775226977$o1$g1$t1775227089$j60$l0$h0" |
| _ga_ZYS2ED6B74 | "GS2.1.s1775261698$o5$g1$t1775262215$j10$l0$h0" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "f4062eb9899de7ceef7325ae3c6eba11" |
| DATABASE_URL | "mysql://avnadmin:[email protected]:16720/defaultdb?ssl-mode=REQUIRED" |
| GOOGLE_RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfULVgjAAAAAFkfvmVT7LvkwAdS0TlMhQ5hSOJC" |
| GOOGLE_RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfULVgjAAAAACcu01eQNqOjX2vXQOfkPzP-GhC5" |
| MAILER_DSN | "smtp://[email protected]:[email protected]:587" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/var/www/sharenude/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/var/www" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br" |
| HTTP_ACCEPT_LANGUAGE | "fr-FR,fr;q=0.9,en-US;q=0.8,en;q=0.7" |
| HTTP_CDN_LOOP | "cloudflare; loops=1" |
| HTTP_CF_CONNECTING_IP | "45.82.64.233" |
| HTTP_CF_IPCOUNTRY | "NL" |
| HTTP_CF_RAY | "9e6c2a520f031606-AMS" |
| HTTP_CF_VISITOR | "{"scheme":"https"}" |
| HTTP_CONNECTION | "Keep-Alive" |
| HTTP_COOKIE | "_ga=GA1.1.1787118046.1774617611; _ga_GX0FLQH21P=GS2.1.s1775226977$o1$g1$t1775227089$j60$l0$h0; _ga_GNNEVV0LWJ=GS2.1.s1775226978$o1$g1$t1775227090$j60$l0$h0; PHPSESSID=epu415qq3k4gk3kt64q8hf1tjr; _ga_ZYS2ED6B74=GS2.1.s1775261698$o5$g1$t1775262215$j10$l0$h0" |
| HTTP_HOST | "share-nude.com" |
| HTTP_PRIORITY | "u=1, i" |
| HTTP_REFERER | "https://share-nude.com/i/itsbelluccii" |
| HTTP_SEC_CH_UA | ""Chromium";v="146", "Not-A.Brand";v="24", "Android WebView";v="146"" |
| HTTP_SEC_CH_UA_MOBILE | "?1" |
| HTTP_SEC_CH_UA_PLATFORM | ""Android"" |
| HTTP_SEC_FETCH_DEST | "empty" |
| HTTP_SEC_FETCH_MODE | "cors" |
| HTTP_SEC_FETCH_SITE | "same-origin" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 (Linux; U; Android 14; en-us; 23021RAA2Y Build/JOP24G) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Version/4.0 Chrome/86.0.4240.198 Mobile Safari/537.36" |
| HTTP_X_FORWARDED_FOR | "45.82.64.233" |
| HTTP_X_FORWARDED_PROTO | "https" |
| HTTP_X_REQUESTED_WITH | "video.downloader.videodownloader" |
| PATH_INFO | "" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "104.23.168.98" |
| REMOTE_PORT | "12109" |
| REMOTE_USER | "" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1775262216 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1775262216.0077 |
| REQUEST_URI | "/load-more-influencer/itsbelluccii/2" |
| SCRIPT_FILENAME | "/var/www/sharenude/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "185.224.83.48" |
| SERVER_NAME | "share-nude.com" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.18.0" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DATABASE_URL,MAILER_DSN,GOOGLE_RECAPTCHA_SITE_KEY,GOOGLE_RECAPTCHA_SECRET_KEY" |
| USER | "www-data" |